Poštovné a platba na Glym.sk

Dodanie kuriérom SPS
  Dobierka     Bankový prevod     Platobná karta    PayPal 
Nákup nad 50€  Zdarma Zdarma Zdarma Zdarma
Nákup pod 50€  2,99€ 2,99€ 2,99€ 2,99€

Všetky objednávky expedujeme kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service, ktorá ich štandardne doručuje na ďalší pracovný deň po dni odoslania. 

Poskytujeme tieto spôsoby platby:

  • -bankový prevod: za tovar zaplatíte bankovým prevodom v prospech nášho účtu v Slovenskej sporiteľni. Emailom vám po odoslaní objednávky odošleme platobné inštrukcie (IBAN, variabilný symbol, suma). Vaša objednávka bude odoslaná až po prijatí úhrady, preto môže trvať doručenie objednávky pri tomto spôsobe platby o niečo dlhšie.
  • -dobierka: za tovar zaplatíte kuriérovi v hotovosti, pri doručení zásielky. Objednávku odošleme ihneď.
  • -platobnou kartou online: za tovar zaplatíte vašou platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) prostredníctvom platobnej brány PayPal. Samotná transakcia prebieha na zabezpečených stránkach spoločnosti PayPal. Objednávku odošleme ihneď.
  • -PayPal: za tovar zaplatíte na zabezpečených stránkach spoločnosti PayPal, prostredníctvom vášho PayPal účtu. Objednávku odošleme ihneď.

Objednávky odosielame len v pracovné dni a štandardne sú doručované ďalší pracovný deň po dni odoslania. Objednávky prijaté do 14:30 v pracovné dni odosielame v daný pracovný deň, ak je tovar skladom. Objednávky prijaté po 14:30, v dni pracovného pokoja a cez víkendy odošleme v najbližší pracovný deň, ak je tovar skladom.