Autoglym Vinyl and Rubber Care 500ml v hodnote 16,10€ ZADARMO k objednávke produktov Autoglym v hodnote minimálne 50€!

V košíku zadajte kód VRC

Poštovné a platba na Glym.sk

Dodanie kuriérom SPS
  Dobierka     Bankový prevod     Platobná karta  
Nákup nad 60€  Zdarma Zdarma Zdarma
Nákup pod 60€  3,50€ 3,50€ 3,50€

Všetky objednávky expedujeme kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service, ktorá ich štandardne doručuje na ďalší pracovný deň po dni odoslania. 

Poskytujeme tieto spôsoby platby:

  • -bankový prevod: za tovar zaplatíte bankovým prevodom v prospech nášho účtu v Slovenskej sporiteľni. Emailom vám po odoslaní objednávky odošleme platobné inštrukcie (IBAN, variabilný symbol, suma). Vaša objednávka bude odoslaná až po prijatí úhrady, preto môže trvať doručenie objednávky pri tomto spôsobe platby o niečo dlhšie.
  • -dobierka: za tovar zaplatíte kuriérovi v hotovosti, pri doručení zásielky. Objednávku odošleme ihneď.
  • -platobnou kartou online: za tovar zaplatíte vašou platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) prostredníctvom platobnej brány GP WebPay. Samotná transakcia prebieha na zabezpečených stránkach spoločnosti GP WebPay pomocou overenia 3D secure. Platobná brána GP WebPay je vyvinutá spoločnosťou Global Payments, v spolupráci so Slovenskou Sporiteľňou. Objednávku odošleme ihneď, za predpokladu úspešne vykonanej transakcie.

Objednávky odosielame len v pracovné dni a štandardne sú doručované ďalší pracovný deň po dni odoslania. Objednávky prijaté do 14:00 v pracovné dni odosielame v daný pracovný deň, ak je tovar skladom. Objednávky prijaté po 14:00, v dni pracovného pokoja a cez víkendy odošleme v najbližší pracovný deň, ak je tovar skladom.