Autoglym Vinyl and Rubber Care 500ml v hodnote 16,10€ ZADARMO k objednávke produktov Autoglym v hodnote minimálne 50€!

V košíku zadajte kód VRC

Autoglym Quikrefresh 500ml

23,00 €
S DPH

Autoglym Quikrefresh je prípravok na rýchle očistenie karosérie medzi pravidelnými umývaniami. Prípravok je určený na použitie s utierkou Autoglym Instadry.

Množstvo
Skladom

  • Prémiová kozmetika pre prvotriednu starostlivosť o vozidlo Prémiová kozmetika pre prvotriednu starostlivosť o vozidlo
  • Doručenie do 24hod - 99% tovaru máme skladom Doručenie do 24hod - 99% tovaru máme skladom
  • Poštovné nad 60€ zadarmo Poštovné nad 60€ zadarmo

Quikrefresh je navrhnutý na použitie medzi pravidelnými kompletnými umývaniami vozidla. Použitie je vhodné vtedy, ak máte vozidlo len mierne znečistené do pár dní od predošlého umývania (prach, mapy po kvapkách vody, jemný cestný film). Nezanecháva škrabance alebo letokruhy, ale aby ste tomu čo najviac predchádzali, je potrebné utierku pravidelne oplachovať a zároveň pravidelne nanášať dostatočné množstvo emulzie na karosériu.

Samotný produkt nie je pH neutrálny, ale po nariedení podľa návodu je výsledná emulzia pH neutrálna. 
Nedodáva žiadnu vrstvu ochrany laku, ale zároveň predtým aplikované ochranné vrstvy nepoškodí (vosk, keramika, syntetické sealanty...). Použitie je možné ako v studenej, tak aj v teplej vode v závislosti od vašej preferencie. 
Neobsahuje silikón. 

Quikrefresh je možné použiť na:
-všetky povrchy karosérie (lakované časti, plasty, nelakované plasty, sklo), s výnimkou plátenej strechy kabrioletu - na tú je vhodný set na kabrio strechy
-
matné laky, wrap fólie

Quikrefresh nie je vhodný na:
-použitie s vysokotlakovými čističmi (WAP), je určený len na ručné použitie
-použitie v interiéri, je určený len na vonkajšie časti karosérie
-plátené strechy kabrioletov - na to použite produkt Autoglym Convertible Soft Top Clean & Protect Complete Kit - Sada na kabrio strechy

Použitie:
1. Nádobu pred použitím pretrepte. Pripravte si vedro so separátorom nečistôt ("rošt" na spodku vedra) a 10L vody (môže byť aj teplá, aj studená) a pridajte 5 vrchnáčikov produktu Quikrefresh.
2. V prípade uschnutého vtáčieho trusu na karosérii, toto miesto najprv navlhčíte napríklad pomocou Interior Shampoo alebo Fast Glass.
3. Pomocou utierky Autoglym Instadry naneste na karosériu čo najviac emulzie, smerom zhora nadol. Snažte sa nevynechať žiadnu plochu karosérie.
4. Pravidelne vypláchnite utierku vo vedre a naneste ďalšiu dávku emulzie na karosériu.
5. Akonáhle ste týmto spôsobom prešli celú karosériu, vyžmýkajte utierku Instadry a následne ňou vysušte celú karosériu. Oplach vozidla nie je potrebný.

Autoglym
QR500

Hodnotenia produktu

Napíšte hodnotenie

Autoglym Quikrefresh 500ml

Autoglym Quikrefresh je prípravok na rýchle očistenie karosérie medzi pravidelnými umývaniami. Prípravok je určený na použitie s utierkou Autoglym Instadry.

Napíšte hodnotenie

Zíde sa Vám ešte niečo?