Autoglym Vinyl and Rubber Care 500ml v hodnote 16,10€ ZADARMO k objednávke produktov Autoglym v hodnote minimálne 50€!

V košíku zadajte kód VRC

Autoglym Wheel Cleaning Mousse - Penový čistič diskov

22,20 €
S DPH

pH neutrálny čistič diskov, ktorého expanzná pena sa dostane do každého záhybu na disku. Jeden sprej vystačí približne na 16-18 diskov.

Množstvo
Skladom

  • Prémiová kozmetika pre prvotriednu starostlivosť o vozidlo Prémiová kozmetika pre prvotriednu starostlivosť o vozidlo
  • Doručenie do 24hod - 99% tovaru máme skladom Doručenie do 24hod - 99% tovaru máme skladom
  • Poštovné nad 60€ zadarmo Poštovné nad 60€ zadarmo

Produkt Autoglym Wheel Cleaning Mousse je bezpečný a efektívny čistič, ktorý vytvára hustú expanznú penu - tá jednoducho pokryje celé koleso a jednoducho sa tak dostane aj do ťažko dostupných záhybov. To, že pena začala účinkovať spozorujete podľa toho, že sa začne sfarbovať do červena. To je znakom toho, že pena reaguje s čiastočkami brzdového prachu a náletovej hrdze a začína ju uvoľňovať. Pena je pH neutrálna a je vhodná na všetky typy hliníkových diskov a povrchových úprav.

Použitie:
1. Pred aplikáciou skontrolujte, či sú kolesá chladné na dotyk. Vozidlo odparkujte v tieni, mimo priameho slnečného žiarenia.
2. Opláchnite kolesá a nastriekajte penu na celé koleso odspodu nahor tak, aby pena zakryla celú plochu disku a pneumatiky.
3. Akonáhle začne pena účinkovať, čo sa prejaví jej sfarbením dočervena, môžete použiť štetec alebo špongiu na narušenie hrubšej špiny (zamerajte sa na špinavé miesta, vrátane bočnice pneumatík).
4. Poriadne opláchnite čistou vodou a uistite sa, že pena na disku neostala predtým, než začnete čistiť dalšie koleso. Ak by ste koleso neopláchli a pena uschla na disku, jednoducho naneste ďalšiu vrstvu peny, nechajte pôsobiť a opätovne opláchnite.

Produkt Wheel Cleaning Mousse nie je vhodný pre použitie na kolesách motocyklov.

Aký je rozdiel medzi produktami Wheel Cleaning Mousse, Clean Wheels a Custom Wheel Cleaner?
Clean Wheels: najsilnejší kyselinový prípravok, ideálny na silne znečistené disky (napríklad aj zažltnutie)
Custom Wheel Cleaner: šetrnejší prípravok, nie je na báze kyseliny (ale naopak, na báze hydroxidu) a je vhodný aj pre špeciálnejšie materiály a povrchové úpravy diskov
Wheel Cleaning Mousse: vytvára penu, ktorá sa dostane jednoducho aj do záhybov, sfarbuje sa akonáhle pôsobí na brzdový prach a kovové čiastočky, pH neutrálny a jednoduchý na použitie. Bezpečný pre všetky druhy diskov.

Video použitia Autoglym Wheel Cleaning Mousse <

Odkaz na článok: porovnanie Autoglym čističov na disky.

Autoglym
WCM500

Mohlo by vás zaujať aj

Hodnotenia produktu

Napíšte hodnotenie

Autoglym Wheel Cleaning Mousse - Penový čistič diskov

pH neutrálny čistič diskov, ktorého expanzná pena sa dostane do každého záhybu na disku. Jeden sprej vystačí približne na 16-18 diskov.

Napíšte hodnotenie

Zíde sa Vám ešte niečo?