Liquid Elements A1000 V3 Mini - mini akumulátorová leštička

199,00 €
S DPH

Mini akumulátorová leštička v praktickom kufríku, s nástavcami pre rotačné, aj orbitálne (excentrické) leštenie. Výdrž batérie do 45 minút (2ks v balení).
Produkcia modelu A1000 V3 bola ukončená, náhradou je nový model Liquid Elements A1000 V4.

Množstvo
Vypredané

  • Prémiová kozmetika pre prvotriednu starostlivosť o vozidlo Prémiová kozmetika pre prvotriednu starostlivosť o vozidlo
  • Doručenie do 24hod - 99% tovaru máme skladom Doručenie do 24hod - 99% tovaru máme skladom
  • Poštovné nad 60€ zadarmo Poštovné nad 60€ zadarmo

Model Liquid Elements A1000 V3 je absolútny vrchol v produktovej rade akumulátorových leštičiek. Vďaka ergonomickém dizajnu vám táto mini leštička dokonale sadne do ruky, navyše je vybavená elektronikou pre udržiavanie konštantnej rýchlosti pri leštení. S dodávaným príslušenstvom môžete túto leštičku použiť aj ako rotačnú, ale aj ako orbitálnu (t.j. excentrickú, s kmitom buď 3mm alebo 12mm), záleží len na vás, ktorý z troch priložených nástavcov použijete. Vďaka tomu nebude problém leštenie akýchkoľvek plôch, záhybov alebo ťažko prístupných miest.

Leštička je dodávaná v praktickom kufríku pre jednoduché prenášanie. Súčasťou balenia sú dve batérie. pričom výdrž plne nabitej batérie je cca 30-45 minút podľa spôsobu využitia. Indikátorom takmer vybitej batérie je červené svetielko, ale odkedy zasvieti, dokážete ešte doleštiť približne plochu jedného celého blatníka. 

Obsah balenia:
-2x 12V akumulátor
-nabíjačka
-38mm unášač (pre 40mm kotúče)
-excentrický nástavec s 3mm kmitom
-excentrický nástavec s 12mm kmitom
-rotačný nástavec (bez kmitu)
-praktická taška
-náhradné uhlíky 2ks
-silikónový ochranný kryt hlavy
-imbusový kľúč
-2x kľúč na výmenu nástavcov
-kefka na čistenie
-praktický kufrík
-návod na použitie

Parametre:
-motor: 80W
-druh pohybu: rotačný / orbitálny s kmitom 3mm / orbitálny s kmitom 12mm
-otáčky: 0 - 6000 ot/min, 5 stupňov
-výdrž batérie: 30-45 minút, podľa spôsobu použitia
-doba nabíjania na plnú kapacitu: 45-60 minút

Než začnete:
Pre čo najlepší výsledok treba leštené plochy najprv očistiť a dekontaminovať. Ak nepomôže umytie šampónom, použite aj špeciálny čistič (pre viac info o dekontaminácii si prečítajte tento článok: čo je to kontaminácia laku?).
Rovnomerne priložte 40mm leštiaci kotúč k unášaču a pred nalepením suchým zipsom sa uistite, či máte kotúč na unášači vycentrovaný. Ak je vycentrovaný, môžete ho na unášať prichytiť (suchým zipsom).
Ak dávate dole leštiaci kotúč z unášača, chyťte ho aj za suchý zips, nie len za penovú časť (aby ste penu na kotúči pri odlepovaní suchého zipsu nepoškodili).
Na kotúč naneste leštidlo/brúsnu pastu o veľkosti dvoch arašidov, rozotrite to kotúčom na ploche asi 10x10cm a začnite túto plochu leštiť až kým nedosiahnete želaný výsledok.

Upozornenia:
Dajte si pozor, aby ste leštičku nepriečili, t.j. že stále využívate celú plochu kotúča, nie len jeho časť/hranu. Iným ako kolmým tlakom na celú plochu kotúča by ste mohli spôsobiť poškodenie ložísk.
Pri leštení nevyvíjajte príliš veľký tlak, nie viac ako cca 0,5kg (vrátane hmotnosti samotného prístroja).
Dbajte na to, aby sa leštidlá/voda/olej/iné tekutiny nedostali na leštičku.

Liquid Elements
M13

Tabuľka dát

Typ leštičky
Orbitálna (DA)
Rotačná

Mohlo by vás zaujať aj

Hodnotenia produktu

Hodnotenie (5 = najlepšie) 

2020-10-22

A1000 V3

Za tu cenu veľmi dobrá leštička. Výhodou je, že v balení je aj prakticky kufrík na prenášanie, ktorý veľmi dobre chráni leštičku a príslušenstvo aj pri páde.. Super je, že je možné meniť kmit. Za tu cenu je to jednoznačne najlepší stroj aj pre hobby detailerov a aj pre profi. Jediná nevýhoda je, že v kufríku je priestor len pre samotnú lesticku, čiže po každom vybratí leštičky z kufríka si musíte namontovať unášaci tanier a potom ho opäť demontovať.. Je to záležitosť na minútu, ale predsa.. Ináč TOP !!

  • 1 z 1 ľudí považovali toto hodnotenie za prínosné.

Napíšte hodnotenie

Liquid Elements A1000 V3 Mini - mini akumulátorová leštička

Mini akumulátorová leštička v praktickom kufríku, s nástavcami pre rotačné, aj orbitálne (excentrické) leštenie. Výdrž batérie do 45 minút (2ks v balení).
Produkcia modelu A1000 V3 bola ukončená, náhradou je nový model Liquid Elements A1000 V4.

Napíšte hodnotenie